VOLEJTE NONSTOP 24/7
csenderuvi
Michle/Holešovice: 774 458 198, 776 458 198Dolní Břežany: 778 091 300, 778 021 300Pneuservis: 776 458 198

Akce léto – při výměně čelního skla

plnění klima ZDARMA

v hodnotě 990,-Kč
(není zahrnuto chladivo - 50g zdarma)

Čištění zdarma

K novému oknu čisté auto!

Při výměně čelního skla čištění interiéru + malý dárek zdarma.

 

Chci nové okno a čisté auto

Nabízíme vysoce kvalitní folie na auto, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání díky vrstvě kvalitního pojiva...

Autofolie Praha

Nabízíme vysoce kvalitní folie na auto, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy u automobilů. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu folie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonale pevné spojení mezi folií a sklem za všech klimatických podmínek. Folie ani po letech netvoří bublinky ani prasklinky, záruka je 3 roky i na barevnou stálost a montáž. Ochrana proti UV záření a tepelnému záření je maximální.

Folie se instalují na vnitřní stranu skel bez nutnosti vyjmutí autoskla. Samozřejmě kromě těchto vysoce kvalitních autofólií je pro perfektní vlastnosti a dlouhou životnost nutná bezchybná odborná instalace. Technici specializující se na instalaci autofólie jsou specielně školeni a mnohaletá praxe v oboru, stovky montovaných vozidel i vysoká kvalita folie na auto zaručují dokonalé a mnoho let sloužící zatmavení autoskel vozidla.

Výhody autofólie:

  • Autofólie odrážejí až 65% dopadající sluneční energie
  • Autofólie pohlcují až 99% škodlivého UV záření
  • Autofólie sníženižují rizika vykradení vozidla a roztříštění autoskel
  • Použití jednoho kusu autofólie na každé sklo
  • Autofólie snížují průhled do vozidla z venku, zvýšení soukromí
  • Autofólie zlepšuje vzhled vašeho automobilu

Folie na auto Praha

K natónovanému automobilu obdržíte:

  • PRŮKAZ OSVĚDČENÍ O INSTALACI autofólie s modelem,VIN a SPZ Vašeho automobilu, na kterém byl film 3M aplikován, včetně použitého materiálu a odstínů zatmavení. Toto osvědčení autofólie nahrazuje zápis do TP vozidla, má mezinárodní platnost v EU a bylo schváleno ministerstvem dopravy a spojů ČR předpisem EHK č. 43, resp. směrnici 92/22/EHS., který říká, že celková propustnost světla čelního autoskla nesmí být nižší než 75 % a celková propustnost světla předních bočních skel nesmí být nižší než 70 %.
  • Na autoskla Vašeho vozidla s nainstalovanou autofólií nalepíme HOMOLOGAČNÍ ŠTÍTKY, které jsou nedílnou součástí shora uvedeného osvědčení. Toto všechno je nutné jako doklad legálnosti instalace filmu 3M při případných technických a silničních kontrolách, nebo při výjezdu do zahraničí. Tyto dokumenty musí být v tuzemsku i v zahraničí respektovány a není proti tomuto způsobu aplikace filmu 3M na skla automobilů odvolání.

Více o autofolíích:

Autofolie Praha

Kalendář Pneuservis
Objednávka pneuservisu
Důležité kontakty

Michle/Holešovice:

774 458 198
776 458 198

Dolní Břežany:

778 091 300
778 021 300

Pneuservis:

776 458 198

Důležité kontakty